Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /home/u/u6176509/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Ny medarbeider

brenne | June 25th, 2016 - 22:22

Isabel Kristiansen begynner som barne og ungdomsarbeider i august. Isabel er 21 år og er nærmest oppvokst i menigheten. De siste årene har hun studert på Ansgarskolen. Stillingen er en 20 % stilling i et år.   Stillingen er finansiert av mennesker som ønsker å velsigne vår menighet. Selv er de medlemmer og aktive i en annen menighet.  Isabel vil arbeide i team med Elisabeth Kvilesjø Berg og i samarbeid med Pastor Pål Brenne.   Vi takker Gud og giverne for denne fantastiske velsignelsen! Vær med å be for Isabel, Elisabeth og de unge i menigheten!isabel k

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Til toppen